Presne 25 šťastlivcov odchádzalo v tento deň z práce s podstatne lepšou náladou. Každý z nich vyhral jeden z 25 špičkových televízorov, ktoré venovalo vedenie spoločnosti Foxconn Slovakia do tomboly pri príležitosti 20 miliónov vyrobených TV.

Žrebovali sa modely s uhlopriečkou od 49“ až po obra so 75“ obrazovkou, vrátane top OLED televízorov. Samotná tombola prebehla transparentným spôsobom, verejne vo firemnej kaviarni počas obednej prestávky, za bohatej účasti kolegov, ktorí dúfali vo výhru. Žrebovalo sa elektronicky, výsledky boli zobrazované projektorom.

Vedenie spoločnosti sa rozhodlo takýmto spôsobom oceniť nasadenie a úsilie všetkých, ktorí svojím dielom prispeli k úspešnému prekonaniu symbolickej 20-miliónovej hranice vyrobených televízorov pod hlavičkou Foxconn Slovakia. Predchádzajúcich 10 miliónov TV závod vyrobil ešte pod názvom Sony Slovakia.

Napätie a úroveň radosti výhercov sa zvyšovali s postupom žrebovania, kedy sa blížili prémiové obrovské OLED obrazovky. Vzhľadom na veľkosť balení väčších uhlopriečok televízorov zabezpečila firma výhercom aj dopravu televízorov priamo do ich obývačiek.

Ďalšie články

Shipping Ceremony 2019

29. marca 2019

Shipping Ceremony 2019

Čítať ďalej
Inovatívne s Foxconnom: rozdali sme grantové šeky

25. februára 2019

Inovatívne s Foxconnom: rozdali sme grantové šeky

Čítať ďalej
Revue priemyslu: Ako pomôže Smart Industry biznisu

15. decembra 2018

Revue priemyslu: Ako pomôže Smart Industry biznisu

Čítať ďalej